Dostlar Tabldot -Yemek & Catering Şirketi

 

dtcylogo

1996 yılında Necip Deniz tarafından İST / KÜÇÜKÇEKMECE ‘ de  de kurulan Dostlar Yemek, halen aynı adreste hizmet vermekte olup yemeklerinin lezzet, görünüm, sağlık v.b. özelliklerinden taviz vermeden  TAŞIMA YEMEK ve YERİNDE ÜRETİM olarak  müşterilerine hizmet vermektedir.

Yılların verdiği tecrübe ile teknoloji, yasal gereklilikler birleşmiş olup ürünler müşterilere en taze hali ile sunulmaktadır.

Dostlar Yemek size en uygun, sağlıklı, leziz ve doyurucu yemek sunmayı garanti eder.

Siz yeter ki ; Tanışmamıza fırsat verin…

———————————————————————————————————————-

msyn

Misyonumuz

 


Müşteri memnuniyeti, gıda güvenliği, personel eğitimleri ve hijyen çalışmalarıyla yemek sektöründe verilen tavizlerin önüne geçip hakiki lezzeti siz müşterilerimize olması gerektiği gibi sunmak…

 

 

vizyon

Vizyonumuz

 


Bir önceki güne dair yapılmış her şeyi, bir sonraki güne geliştirerek taşıyıp, insan sağlığına ve kaliteye verilen önem sayesinde siz müşterilerimizin tercih ettiği firma olmak.

 

———————————————————————————————————————-

 

Hizmetlerimiz

 

Taşıma Yemek

tasimaNeden taşıma yemek?

Siz müşterilerimizin, alan ve zamanı daha verimli kullanabilmesi için bu işe talibiz. Yemeklerin hazırlanmasındaki zaman kaybı, sürekli tedarik ve ürün takibi, alınan ürünlerin depolanması için dizayn, pişirmede kullanacak teknoloji ve biriken çöplerin ihracı gibi uğraşlardan tasarruf sağlamanız için pişirdiğimiz sıcak veya soğuk yemeklerimizi, ev lezzetinde ve hijyenik bir biçimde size ulaştırıyoruz.

 

mutfak

Yerinde Üretim

Gerekli donanımlara sahip müşterilerimiz eğer isterlerse kendi tesislerinde de yemek üretimi ve sunumu yapıyoruz.

 

orgnzsyn

Organizasyon Yemekleri

Düğün ve toplantılardan, açılış törenleri ve davetlere, seminerlerden şenliklere kadar tüm organizasyonlarda deneyimli personelimiz ve gerekli teknik ekipmanlarımızla tüm ihtiyaç ve isteklerinizi karşılamaktayız. Siz organizasyonun diğer detaylarıyla uğraşırken davetlilerinizi bizim yemeklerimize ve hizmetimize emanet edin.

Dostlar Yemek lezzetine güveniyor. Unutmayın işimiz yemek, gücümüz lezzet!

 

———————————————————————————————————————-

Kalite & Gıda Güvenliği

 

andd turkakk

Küçükçekmece Gıda İlçe, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ nden TR-34-K-060019 nolu İşletme Kayıt Belgesine sahibiz.

AND Belgelendirme tarafından ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standardına göre denetlenmiş ve sertifika almaya hak kazanmış durumdayız…

Biz Dostlar Yemek olarak kurulduğumuz yıldan beri bu prensipler çerçevesinde üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. İşletmemizi gönül rahatlığı ile denetlemek isteyenlere HİJYENİK bir ortam da üretimin olduğuna emin olmasını sağlamaya çalışırız…